3-R Nur ALPAGUT

Geri Dön

   
           

 

     
           


Yıllık Yazısı
 

Çok sessiz ve sakin olan Nur'umuzun pırlanta gibi bir kalbi vardır. Herkesi kırmaktan çekinen Nur bu yuzden arkadaşları arasında devamlı aranır. Her tenefüs onu koridorlarda konuşur görürsek de derslere hoca ile veya hocalardan sonra girmeyi adet edinmiştir.

Derslerde hocayı dinlemekten ise resim yapmayı tercih edenlerdendir. Güzel sanatlara aşırı düşkünlüğü, onun daha şimdiden okulumuzunn sınıflarınıni hayalindeki gibi, havuz, Amerikan Bar, şezlong, salıncak, şömineler ve televizyonlarla dekore edilmiş, iç mimarilerinin hazırlamasına sebep olrnııstur.

Tiley ve Yasemin ile çok yakın arkadaş olan Nur'un bır özelliğide güzel oluşudur. Bunu da 1973 Avşa Güzeli olmakla ispatlamıştır. Boncuk gibi yeşil güzel gözleri sözlülerde sınıftan yardım beklerse de boşunadır. Kendi bilgisi ıle paçasını kurtaranlardan olan Nur'un, okulun ilk donem mezunlarından olacagina hepimiz gönulden inanıyoruz.

Modayı yakından izleyen, "manken" ve aynı zamanda güzel sanatlardan iç mimari diplomalarını almayı çok isteyen bu güzel arkadaşımıza bir ömur boyu mutluluklar.