3-R Ayşegül NEFTÇİ

Geri Dön

   
           

 

     
           


Yıllık Yazısı
 

Bu tatlı arkadaşımızın bir sesi vardır ki, dinleyenleri tamamen başka alemlere götürür. Derslerde iyi kamufle ettiği sesiyle şarkılar mırıldanarak, etrafında oturanların sıkıntısını biraz olsun dağıtır.

Her dalda çok faal olan bu arkadaşımız, sınıfımızın sözcüsüdür de. Etkili ve tutarlı konuşmasıyla, yazılıları arttırma memurumuzdur. Sınıfımızın her teneffüs havuç yiyen tavşanıdır. Halk bilimleriyle de yakından ilgilenen bu arkadaşımız arada bir gelmediği imtihanlarda, kendisine güvenenleri zor duruma düşürür. Onun imtihan önceki teneffüslerde bağıra bağıra çalışması bizler için de çok yararlı olur.

Ayşegül sınıfımıza bu sene gelmesine rağmen, sınıfta bilhassa önden 3 sıra tarafından çok sevilir. Okulumuzun iyi folklörcülerindendir, Beden Eğitimi derslerinde hocayı beklerken, en büyük uğraşı arkadaşlarına Kars oyunları öğretmektir.

En büyük özelliklerinden biri de, herkesle aynı derecede samimi olmasıdır. Fizik derslerinde ortaya attığı problem çözümleriyle hocayı bile hayrete düşürür. Çok içli olan Ayşegül, kendisiyle sert konuşulmasından ve kötü söz söylenmesinden hiç hoşlanmaz.

Bu tatlı arkadaşımıza, ilerde başarılı bir psikolog olmasını temenni ederiz.