Sevgi ile anıyoruz.
         


Yıllık Yazısı
 

Sınıfımızın popüler. güler yüzlü, kıvırcık saçlı. esprileriyle tanınmış ve ayrıca taklitcilik, solistlik, dansörlük, yağcılık ve fırsat buldukça da öğrencilik yapan üyesldlr. Öğrenci Yönetim Kurulu'na girdikten sonra mümessilimizle sınıfa en son girme yarışına başlamış ve bunu kazanmakla da kalmayıp aynı zamanda mümessilimizin düşmanlığını kazanmıştır.

Engin'ln tek problemi sabahları dersler yüzünden mahrum kaldığı uykusudur. Hocalara sonsuz hürmeti olup onlardan evvel derse girmez. Başkalarının yağcılıklarına kızdığı halde her fırsatta hocalara alenen yağ çeker. Bilhassa kendine has stiliyle tahta silmesi görülmeye değer.

Bu sene hem okulu, hem yönetim kurulundakl görevlerini hem de ehliyet almak için çalışmalarını blr arada yürütmektedlr. Bu arkadaşımız çok kritik zamanlarda gayet güzel sebep ve mazeretler bularak işin içinden sıyrılmasını bilir. Sporla pek alakadar olmamakla beraber kurtardığı şutlarla sınıf takımının değişmez kalecisi, antrenörü ve oynamadığı zamanlarda hakemidir, çünkü hiç "hakeme gözlük" dedirtmez (devamlı gözlük takar). Topa gözlükte iyl kafa vurur (!)

Okulu bitirdikten sonra elektronik rnühendlsliği tahsili yapmak isteyen sempatik arkadaşımıza hayatı boyunca mutluluklar dileriz.