3-P Yasemin DUMAN

Sınıfa Geri Dön

   
           

 

 

     
           


Yıllık Yazısı
 

İşte sınıfımızın "Duman Kaptanı". Bu takma ismine bile katiyyen kızmaz Yasemin. Devamlı gülümseyen yüzü arada sırada asılır ki bunu pek farkettimemeye çalışır. Hele ara sıra derste Alev ile gülme krizine tutulursa, sonunda beraber dışarı çıkmak zorunda kalırlar.

Bütün isteği atom mühendisliği olan bu arkadaşımız ne yazık ki bu sene bu fikrinden caymak zorunda kalıp sekreterlikte karar kılmıştır. Sene başında hastalıklarından dolayı okula çok nadir uğramakla beraber sonunda gene yuvaya dönmüşlür. Kendisine "Küçük Ayı" lakabını çok yakıştırmaktadır. Gayet yüksek ayakkabıları ile okuldaki tüm "Sosyal Bilim" hocalarının sempatlsinl topiadığından artık öğretmenler odası civarında dolaşmamaya dikkat etmektedir.

Bu sene boş zamanlarının fazla olmasından yakınan arkadaşımız okuldaki kurslar ve özel hocalarla boş zamanını doldurmaya çalışmaktadır. Sesinin güzelliğini ancak bu sene takdir ettiğinden sene başında acele Fransızca'dan müziğe geçmiştir.

Gayet iyi kartopu oynayan ve kayan (geçenlerde karda düşüp midi eteğini boydan boya söktü.) Yasemin'e gelecek sene gideceği Erzurum'da bol bol düşüp, eğienmesini temenni ederiz.