3-P Tanju ATAKAN

Sınıfa Geri Dön

   
           

 

 

     
           


Yıllık Yazısı
 

Sınıfımızın tatlı haşin kızı bu sene misafir olarak gelmiş, çok kısa bir zamanda ev sahibi olmuş, hatta okadar ki bizleri misafir görmeye başlamıştır. Geldiği andan itibaren gülmesiyle kendisini tanıtmış fakat bütün sınıf kendini tanımasına rağmen gülmekten hiç vazgeçmemtştir. Bu yüzden de bazı hocalarla arası açılmış bu açıklık bilhassa müzik derslerinde ve Cumartesi günleri son haddini bulmuştur.

Yeşim ile hem savaş hem barış halinde bulunan Tanju'muz çıtıpıtı hali sempatikliği ve şirinliği ile kendini sevdirmesini ve sevmesini bilmiştlr. Yalnız Okan Hoca ile her ders birbirlerini yerler, o kadar ki her Kimya dersi Karakolda son bulur. Azar işitme merakını genellikle Fizik derslerinde giderlr. Müzik derslerini tamamı ile Tarih etüdü olarak kullanmasına rağmen Tarih den istediği sonucu elde edememiştir, Müzik'den elde etmiştir.

Yeşim'le arkadaş olmak talihsizliği yüzünden her Tarih dersi Vediha Hanım tarafında itilip kakılmıştır. Boş derslerdeki en büyük keyfi kantine girip tıkınmak olduğu halde bir türlü Kantine girip keyif çatamamıştır.

Tanju'muza en büyük emeli olan Hostesliğe ulaşmasını ve her şeyin gönlünce olmasını dileriz.