3-P Mustafa POYRAZ

Sınıfa Geri Dön

   
           

 

 

     
           


Yıllık Yazısı
 

3/P tarafından candan sevilen Mıstıkçığımız daha çok şirinliği, sempatikliği ve ışıl ışıl gülen gözleri ile dikkatimizi çeker. İmtihan ve karne günleri haricinde ondan daha tatlı, daha cana yakın ve daha neşeli bir arkadaş bulmak henüz hlçbirimize nasip olmamıştır. Herzaman için neşesi ile ağıbaşılığını bir arada yürütmeyi başarmıştır.

Derslerine gerektiğinden fazla önem verdiği halde hiçbir zaman umduğunu bulamamıştır. Öyle ki birçok imtihanlardan sonra onu atlayacak bir yer ararken görebilirsiniz. Derslerde her ne kadar ciddi oturmak ve pür dikkat dinlemek için büyük çaba sarfetse dahi yanında oturan pek masum arkadaşınız (!) Barbi sebebiyle onu çok iyi tanıyan hocaları şaşırtacak kadar içten şen kahkahalar atar.

Temizlik mümessili seçildiğinden beri o masum, sakin karakterinde hafif gaddarlaşma ve haşinieşme belirtileri görülmüştür ve bu belirtiler ay çiçeği silgi, tebeşir konusunda gelişmiştir. Tahtayı teneffüslerde silmeyip, derslerde silmeyi prensip haline getiren Mıstık dersin 43 dakikasını büyük bir titizlik ve dikkatle yaptıgı bu işe ayırıp, geri kalan zamanda hocanın ders yapmasına müsaade eder.

Yılların bile bize unutturamayacağı bitanecik Mıstığımıza ömür boyu sürecek başarılar ve boncuk gözlerini hep güldürecek mutluluklar dileriz.