3-P Metin HAMZAOĞLU

Sınıfa Geri Dön

   
           

 

   
           


Yıllık Yazısı
 

Selvi boylu Metin'ciğimizin yemyeşil gözleri ve içten gülüşü ile apayrı bir havası vardır, Hepimizin her haliyle sevdiğimiz bu arkadaşımızın çekemediğimiz bir tek yönü vardır ki sormayın... Aman Allahım! nerde, kimde görülmüş bir tenefüste üç kız tarafından ziyaret edilmek. Ama n'apalım kabahat onda değil, onu öyle yakışıklı yaratanda.

Yazılılardaki marifetlerl ve Yeşim'le yaptığı kollektif çalışmalarının hepsi daha bugüne kadar eşine emsaline rastlanılmamış birer sanat eseri oimuştur. Folklora karşı olan aşırı sevgisini her hali ile belli edip genellikle fizik derslerinde bülbüller gibi şakıyıp Ertuğrul Bey'e duyurana kadar bağırıp bizleri baş ağrılarına tutturur! Ama gene de Metin'ciğimiz bir gün gelmese hepimizin gözleri onun arar ve hep ah! Metin ah! deriz.

Her zaman istediğiniz her şarkıyı, sazıyla sözüyle ondan dinleyebilirsiniz. Zekası sayesinde şamatayı ve dersleri birlikte en iyi şekilde yürüten arkadaşiarımızdarı birisidir. Her zaman sevilmeğe layık olan bu arkadaşımıza bol sevgiler ve selamiar.

BAY BAY....