3-P Kenan ÇAKMAK

Sınıfa Geri Dön

   
           

 

   
           


Yıllık Yazısı
 

Kenan'ın okul yaşantısını geldi, oturdu, gitti diye kısaca özetieyebiliriz. Hakikaten bu adam sabah zil çalmadan biraz önce gelir, yerine yerieşir, kendi çapında sessiz sedasız bir şeyler yapar, eğlenir, oyalanır, zil çalınca da gene sessiz sedasız Gültekin ile beraber çıkar gider.

Sabah 8.30`dan 13.00'e kadar olan bu boş zamanında defterlerinin kenarına öyle iyi phsyco şekiller attırır ki, toplasanız herhalde kalite bir poster olurdu. Askerlik hocalarına "Sarı Gavur" dedirtecek kadar gavurlara benzeyen Kenan aslen sapına kadar Trabzoniu'dur. Lazlara özgü bir burnu olmamasına rağmen Lazlığını haftanın çoğu günü hamsi yiyerek ispatlar. (Biz kokusundan anlıyoruz yediğini)

Beden derslerinde duvar çivisi gibi ortaya çıkan. her türlü sporu yapan bizim bebeyi kışın kürküyle, tilki şapkasıyla görürseniz Kaptan Swing'i ne kadar andırdığını anlarsınız.

İstikbaldeki tek vazlfesi. ümidi, hayali çam ormanları arasında bir dağ kulübesinde yaşamak olan Kenan Efendi, bu ümidini gerçekleştirebilmek için Ziraat Faküitesi'ne gideceğini söylüyor. Başarılar dileriz.