3-P Halil TOROS

Sınıfa Geri Dön

   
           

 

   
           


Yıllık Yazısı
 

Sınıfimızın basketçiierinden olan Halil çok terbiyeli ve efendi görünüşünün yanısıra, saman altından su yürüten cinstendir. Arkadaşlarına yardım ediyor gibi görünsede, onlara yalnış cevaplar fısıldamaktan ve onları yanıltmaktan zevk aldığını söyliyebiliriz.

Tarih Hocamız'ın en sevdiği taiebelerinden olan Halil de Tarih derslerini çok sever... Bunun yanı sıra Fen Derslerinde de çok başarılı olan bu sportmen arkadaşımız imtihanlarda arkadaşları tarafından yalnız bırakılmaz ve bunu en iyi şekilde değerlendirir, yapmış olduğu sualler sınıfı sırayla dolaşır.

Kişilerln taklitierini de yapmayı seven ve beceren Halil çok iyi bir şekilde defter tutar, onun için defterine yazdıklarını kendisi de dahil ikinci defa kimse okuyamaz. Derslerde önünde oturan Ali Uğur'a rahat vermez ,fakat sonunda hocaya karşı haklı çıkan da gene odur.

Basketbol sporunun cazibesine kapılıp boş vakitlerini bu spora ayırmıştır. Sattığı maçlarla tanınmış olmasına rağmen yine de başarılı sayılabilir.

İlerde Makina Mühendisi olmak isteyen bu arkadaşımız üniversite imtihanlarında favori gösterilmektedir. Kendisine hayatta başarılar dileriz.