3-P Feyha GEÇKİL

Sınıfa Geri Dön

   
           

 

   
           


Yıllık Yazısı
 

Sınıfımızın güzel gözlü, neşeli Feyha'sı, ara teneffüslerde ve baş derslerde yaptığı muzurluklarla ağzımızın ucuna kadar gelen bilumum küfürleri cana yakın halleriyle adeta yuiturur. Her lmtihandan sonra gayet ekşi bir suratla sınıftan çıkan Feyha'cık, iki senedir yanında oturmak gafletinde buiunan Binnaz'ı bağırtacak şekilde çimdik yağmuruna tuttuktan sonra muhakkak olan 6'yı veya 7'yi cebe indirir.

Slniılendiği zaman 0.50 miyop olan gözleri hiç bir şeyi görmez ve etrafındaki her şeyi (bükmek) gibi ani arzulara kapılır. Senelerden beri ağzından eksilmeyen "asmak" kelimesi büyüdüğünderı midir nedir, ancak bu sene gerçekleştirebiimiştlr. Her derste fırsat buldukça konuşup espiriier yaptıgı halde, büyük bir şanssızlıkla her sessiz oturuşunda hocalar tarafından susması için azarlanır. Bu da bizim Feyha'yı neredeyse pabuçlarını yedirtecek kadar sinirlendirir.

Çok yüce bir arkadaşlık sevgisine sahip olan arkadaşımız, her yazılıda etrafındakilere elinden geldigi kadar yazdırdığı ve her sözlüde hocalar tarafından 1 ile mükâfatlandırılmak pahasına kalkanlara bilumum el kol ve akrobasi hareketleriyle yardım eder.

Free Love'in koyu bir taraftarı olan ve eline geçen her fırsatta bunu tartışan tatlı arkadaşımız Feyha'ya başarılı ve gerçekleşmiş arzularla dolu mutlu bir gelecek temenni ederiz.