Sevgi ile anıyoruz.
             


Yıllık Yazısı
 

Sınıfımızın bu tatlı yüzlü sarışını bütün arkadaşları tarafından sevilir. Narin hareketleriyle bir zerafet sembolü olan bu arkadaşımızın en büyük zevki ve özelliği bale yapmaktır. Kendisi fazla HARVEY COMICS seyrettiğinden, bugünlerde kendini küçük obur fareye benzetmeye başlamış ve l'M HUNGRYYYY lafını ağzından hiç eksik etmez olmuştur.

Sosyoloji hocamız kendisine, yükseklerde havanın soğuk olmasından mıdır nedir, aşağı inmesini tavsiye etmişse de hiç de havalarda dolaşmayan bu cici arkadaşımız alçak gönüllülüğü ile gönülleri fethetmiştir. Binnazcığımız, sarı saçları ve yumuşak bakışiarıyla Fizik Hocamızın dahi "pisi pisi var mı senin gibisi" sözleriyle o buz fizik derslerini az da olsa eritmeslne sebep olmuştur. (?)

Çok nadiren kızan bu yumuşak başlı arkadaşımız kızdığında hiç yanına uğramasanız daha iyi olur. "Kazık" kelimesinin experi olan bu arkadaşımızın tek suçu herkesi kendisi gibi sanıp sevmesidir.

Boğaziçi Üniversitesinde öğrenlmln devam ettirmek isteyen arkadaşımızın ileride istediği mesleğe sahip olmasını ve kendisi gibi insanlarla mutlu bir ömür sürdürmesini dileriz.