3-P Betül ÜNLÜ

Sınıfa Geri Dön

   
           

 

   
           


Yıllık Yazısı
 

Sınıfımıza ayak bastığınız zaman sol arka köşede kilise koroiarındaki çocuklar kadar masum bir yüze sahip olan Betül'ü görürsünüz. Üç seneden beri nihayet lisemlzln caddeye bakan binasına geçebilen talihsiz Betül'cük bu seneki derslerde hiç yabancıiık çekmişe benzemedi. Aksine kendini o kadar kapıp koyuverdi ki Kimya'dan diktiği telefon direklerini söküp kurtarabilmek için zannedirlz onun gücü yanında bir de vinç lazım.

Arkadaşımız sol arka köşedeki hocaların sevgilisi trionun mensuplarından dır. Sene boyunca arkasındaki iki masumdan rahat bulamıyan bu arkadaşımız, derslerde tahta yerine arkaya bakmaktan sene sonunda boynu için bir kırıkçı çıkıkçıyı ziyaret edecektir sanırız. Çok iyi geçindlklerinden dolayı Fizik Hocamızın "Yörük Kızı" lakabını taktığı Betül derslerde çenesi kapanmamasına rağmen, sözlülerde dut yemiş bülbüle döner.

Kendisine en büyük tavsiyemiz uzun yıllardan beri uyguladığı zayıflık rejimini bırakması, en büyük temennimiz de, bir an önce şu kurtulamadığı okuldan kurtulması ve hiç olmazsa Kaldırım Mühendisliği Fakültesine kapağı atması ve dilediği her şeyin en çok hoşlandığı kelime olan "sweet" gibi olmasıdır. Betülcük'e en bol keseden başarılar dileriz.