3-P Alev KOMSUOGLU

Sınıfa Geri Dön

   
           

 

   
           


Yıllık Yazısı
 

İşte sınıfımızın ön sıra güllerinden biri, gayet inatçı olan arkadaşımız etrafında kısa zamanda bir otorite kurmanın kolay yollarını bilir. Orta okuldaki içine kapanık, sessiz halinden, lisede kolaylıkla kurtulmasını becerebilen bu arkadaşımızı dahili ve harici bütün dostları çok severler. Bunu da, kendisinde toplamış olduğu her insanda kolaylıkla rastlanamıyan hoşgörülülük, anlayışlılık ve sevimlilik özeillklerine borçlu olduğunu hepimiz biliriz.

Bu aralarda özelliklerine bir yenisi daha ilave edilmiştir; sinirlilik. Aramızdaki ehli ve güvenilir doktorlara muayenesi sonucunda elde edilen bilgilere göre, Alevciğimlz de demir eksikliği varmış. Şimdi Alevcik, gittiği yemeklerden önce telefon edip, trabzan demiri ve radyatör gibi bilumum demir ihtiva eden menüleri hazırlattırıyormuş.

Alev'in boş zamanlarında başka bazı merakları da vardır. Örneğin resim, folklor ve müzik. Resimle ortaokuldan beri uğraştığını biliriz (orta sondaki sergisini hatırlayacaksınıız), son günlerde okuldan. kurs ve folklorden vakit bulup resim yapamamaktan yakınıyordu. Fakat Alev'in derslerden en çok Tarih'e sempatisi vardır. Bu yüzden Tarih Profesörü olmak istiyor.

Bu çok yönlü, altın kalpli arakadaşımıza mutluluk dolu, başarılı bir hayat dileriz.