Sevgi ile anıyoruz.
         


Yıllık Yazısı
 

3/N denilince bütün hoca ve talebelerin aklına gelen ilk isimdir. Sınıfımızın en sempatik ve en espritüel kişilerinden olan Süha'nın birinci dönemin sonlarına doğru eski neşesini kaybettiği ve durgunlaşarak derin düşüncelere daldığı dikkati çekmiştir. Sabahları erken kalkma alışkanlığını henüz kazanaznamış olan arkadaşımız bu yüzden senenin yarısında devamsızlık limitine oldukça yaklaşmıştır.

Okul dışında vaktini çok sevgili odasında düşünerek veya müzik dinleyerek geçirir. Bilhassa Elvis'e çok düşkün olan arkadaşımız bunu Fizik derslerinde tüm arkadaşlarına göstermiştir. Diğer bir tutkusu da uzun saç ve sakala karşıdır. "SÜ" bu tutkusunu gerçekleştirebilmek için yaz aylarını iple çeker. Seyahat etmeyi çok seven arkadaşımız aynı zamanda profesyonel bir oto-stopçudur. Bilhassa geçen yaı Murat'la çıktıkları oto-stop anılarını beraberce her fırsatta zevkle anlatırlar.

İngilizce ve Fransızca derslerinin en başarılı öğrencilerinden sayılır. Bu zeki arkadaşımızın en büyük meziyeti insanları fikirierlyle değerlendirmesi ve fazlasıyla insancıl olmasıdır. Buna rağmen bazı kimselerden nelret etmekten kendini bir türlü vazgeçiremez.

Bu iyi kalpli arkadaşımıza hayatta layık olduğu ve daima özlediği mutluluğu ve tüm başarıları dilerken en sevdiği ve aynı zamanda hayat felsefesi olan sözleri bir kez de biz hatırlatırız "Pack up your troubles into old kid bag and smile, smile, smile..."