Sevgi ile anıyoruz.
         


Yıllık Yazısı
 

İsmail'i Ankara Koleji Müdiresinden müstahdemine kadar tanımayan yoktur. Okula başladığından beri mürnessillik görevini yüklenen bu arkadaşımız herkesten daha fazla gürültü yaptığından bu sene "Annemiz" dediği Leman Hanım tarafından azledilmiştir. İsmail atletizmdeki dereceleri yanında iyi bir futbolcudur. Bu sene transfer olduğu İngiliz Büyükelçiliği futbol takımını başarıdan başarıya koşturmuş, 10 maçta bir beraberlik aldırmıştır.

Türk sinemasının yeni Fikret Hakan'ı olarak tanınan İsmail son olarak ""Kızımı Ciklet mi Sandın'?" filminde başrolü oynamıştır. Fatma Girik kendisine hayran olup, hergün mektup göndermektedir. Sınıfımızdakiler İsmail'i asla rahat bırakmaziar. Hele S... ile N... devamlı İsmail'e takılmaktan kendilerini alamazlar.

İsmail'in sınıfa getirdiği kedi yüzünden Bakkal Amca'nın fareleri kaçmıştır. Şamata ve gırgır gibi dersleri Uğur ile birlikte ucuz fiyatla öğretirler. İsmail, Hikmet, Yusuf ve Vedat'la birlikte "Güideren" tarafından çete diye adlandırılan gruba dahil edilmiştir.

İlerde herkese faydalı olmak isteyen bu sevimli arkadaşımıza dileklerinin olması dileğiyle başarılar dileriz .