Sevgi ile anıyoruz.
         


Yıllık Yazısı
 

Hey man, glmmi some slack, boy you are groovy man... Evet Amerika'da geçirdiği 7 seneden sonra aramıza katılan Nuri'nin, sayemizde geliştirdiği Türkçesi artık ona bir dert olmaktan çıktı. Hala unutamadığı Amerika'daki hatıralarını hergün dinlemekten bıktığımız için şimdi bir kitap haline getirmeyi düşünüyor.

Gündüzierini uyumakla değerlendiren Nuri'nin gece saat 12'den sonra ders çalışma tekniği gibi garip bir çalışması vardır. Yazılılalarda ayağıyla tempo tutmasının sebebi de müzikli ders çalışmasıdır. Uykudan uyandırıımaya çok sinirlendiğli için Mahmut, Levent ve Selim onu hergün uyandırmayı bir huy haline getirdiler. Patates kızartma, patates oturtma, patates salata, püre, patates böreği, etli patates, pirinçii patates, patates haşlama gibi bilumum patates çeşitleri onun en çok sevdiği yemeklerdir.

Bilardo tarihinin büyük ustalarından Nuri, Fiziktekl momentum kanunlarını bilardoya uygulayarak aşılması zor rekorlar kırmaktadır. Fizik yazılılarına nasıl çalıştığını söylemeye lüzum gðrmüyoruz.

İlerde eniştesinden daha büyük bir röntgenci (röntgen mütehassısı) olmak isteyen Nuri'ye, bu alanda şimdiden başladığı çalışmalarında başarılar dileriz.