Sevgi ile anıyoruz.
         


Yıllık Yazısı
 

Yaşar'ı çoğu kez bir köşede Nestoş ve Nurşen'e maceralarını anlatırken bulabilirsiniz. Allah arttırsın gözümüz yok ve de sayesinde güzel hatunlar sınıfımızı ziyaret etmeye başladılar. Çakır gözlü elemanımızın bu sene başına kısmet kuşu kondu. Gözlerine uygun kazaklarıyla da az kızın kalbini çalmadı hani...

Candan, cömert, iyi kalpli, şakacı ve gentle arkadaşlarımızdan biridir. Çok hassas olması, en ufak şeyden kırılması, heyecanlılığı bizce en fena huyları... Bunları atarsa daha doğrusu azaltırsa daha mutlu, daha başarılı olacağı su götürmez bir gerçektir. Mehmet Pojon'un nlkahında şeker dağıtmak şerefine erdiği için şu günlerde halinden pek memnun. Bu işte büyük başarı sağladığından topluca, nikahlarımızın şekercibaşısı olma ünvanını kazanmıştır.

Her sabah asker şapkası, James Bond çantasıyla, şap şap ayak vuruşlarıyla sınıfa giren ve girer girmez gözlerini açarak ve kısarak hangi dersin olduğunu anlamaya çalışan Yaşar, söylediğine göre hiç çalışmaz, fakat ne hikmetse güzel notlar alır. özeliikle Sosyolojlde büyük laflaria girdiği ders anlatmalarıyla, umulmadık andaki soruiarıyla sınıfın kurtarıcılarından biridir.

Onun başarılı bir hariciyeci olarak görmek bizi mutlu kılacak. Herşey gönlünce olsun, mutlu ol Yaşar...