Sevgi ile anıyoruz.
             


Yıllık Yazısı
 

3-İ'nin önünden geçipte bir yanık sesin ayrılık ve özlem türküleri söylediğini duyarsanız bilin ki Ömür sınıftadır. Kızlar korosuna eşilk ederek sınıfı neşelendiren, mimikleri ve değişik konuşmaları ile yeni modalar yaratan Ömür'e son aylarda bir hüzün çöktüyse de yazın İngiltere'ye gitme sevinci bıınu biraz olsun hafiiletmiştir.

Oldukça ince ve mütenasip görünüşe sahip oiduğu halde arasıra rejim yapmak gibi bir huyu olduğundan arkadaşlarının hışmına uğrayıp, "ay şekerim nerem zayıf..." diyerek bu görüşleri cevaplandırır. Eğer rejimi boımuşsa kantine gün doğdu demektir. Her teneffüs yediği tost ve Nuri tarafından biraz olsun çaya yöneltilmek istenmişse de ayran galip gelmiştir. En büyük ideallerinden birisi de evinde aslan besleyerek misafirlerini sevgili hayvanıyla karşılamak olduğunu söylesede şimdilik bu azzusunu oyuncak ayısı "Hayfa" ile gerçekleşiirebiliyor.

Manevi oğulları Haluk ve Çağa!ay'ın yaramazlıklarını koruyayım derken kız arkadaşlarının kalbini kırmasına rağmen tatlı ve güier yüzü ile onlar güldürmeyi başarır. En güzel ve başarılı günler seninle olsun.