Sevgi ile anıyoruz.
         


Yıllık Yazısı
 

Sınıfımızın sarı saçlı mavi gozlü hurisi pek nazlı pek ince vede pek lerden daha bir sürü... Bu arkadaşımızın lafları doğru anlamasından ötürü başına birşey gelmemeslni dileriz. Getirdiği resimlerden vasıtasız bir şekilde ispatlandığı üzere gördüğümüz kadarıyla bu arkadaşımız bebekllğlnden beri hiç değişmemiş. Çocuklarda sık sık görülen özellikleri halâ muhafaza edebilmeyl başarabilen bir arkadaşı tebrik ederiz. lnşallah blzl duyar?... Amin...

Dilek, Özden, Ergun ve Necmi kurdukları "Ortak 4lü Kollektif Şirketi" ile bilhassa imtahanlarda oldukça kar sağlamış görünüyorlar. Tabiiki Özden'in görünüşündeki masum ifade bu ortakların başarısına çok büyük bir katıda bulunmuş olduğu sınıf istatistiklerine göre ayan beyan olarak kaydolunmuştur.

Özden'ln bazen bi parça asabı bozulunca onu kısa zamanda bazı epiriler yaparak tekrar eski neşesine kavuşturmak mümkün olur, üzerinde annesinin sayesinde son model avrupa kıyafetler görülür vede bütün kızların gözü giydiklerinde kalır. Acaba ayakkabıları da mı annesinin imalatı? (zira çantasına varıncaya kadar annesi dlker).