Sevgi ile anıyoruz.
             


Yıllık Yazısı
 

Sınıfımızın sevgilisi olan Murat belirgin özellikleriyle heryerde tanınır. Saçlarını hangi kuaförde yaptırdığını ve hangi şampuanı kullandığını sır olarak saklar. Şaka kaldırmasına rağmen zaman zaman sinir krizleri geçirdiği görülür, (Bakırköye uğramıştır) bu da arkadaşlarının gaddar ve haşin espirilerine maruz kaldığı zamanlarda olur.

Basketbol en çok sevdiği ve başardığı spor dalıdır. Amerika'dan devamlı teklif aldığı halde bunu prestij meselesi yaparak Türk Baskelbolunun ilerlemesinde katkıda bulunmayı tercih etmektedir. Hiç yemek yemez perhizlerle göbeğini "Spaiding tek yıldız" topunun seviyesine indirmeye çalışır. Kendine has yürüyüş stiliyle bütün kızların dikkatini çeker.

Arkadaşlarıyla iyi geçinmesine rağmen bilhassa Barlas'la can ciğer arkadaştırlar. Çok güzel olduğunu tahmin edlpte blr türiü göremediğimiz Finlandiyalı Pen - Friend'inin resmini büyük ihtimamla saklar. Bu arkadaşı ona çok tesir etmiş olacak ki Üniversiteyi orada okumayı ve hatta daha ileri giderek oraya göç etmeyi bile hayal etmektedir.

Hayallerinin hakikat olmasını dileriz, gözlerinden öperiz.