Sevgi ile anıyoruz.
         


Yıllık Yazısı

Sınıfımızın güzel esmeri, koyu kahve rengi gözleri ve tatlı gülümsemesi ile tanınır. Arife, gerek sempatikliği gerekse bitmeyen neşesiyle sınıfımızın daimi "centre of attraction"ı dır. Herzaman hareketli ve konuşkan olan arkadaşımız için teneffüs ve ders arasında pek bir fark yoktur. Fakat her nasılsa, Mr. Urwin'in dediği gibi "she gets 10 out of 10 on doing two things at a time (talking and writing)"..

Kuvvetli bir iradeye sahip olan Arlfe'nin giriştiği her işte zafer onundur. Arife öyle "aktive" bir kızdır ki, hem derslerini hem de sosyal hayatını hakkıyla yaşadıktan sonra geceleri de "babysit"e hala enerjisi vardır. Arife, müzik dinlemeğe, dans etmeğe ve "mad" okumağa bayılır.

Yıllarca yurtdışında bulunan, Arife'nin İngilizce'si Türkçe'sinden daha iyi olduğundan onun İngilizce konuşmasının "snobism" olarak kabul edilmesi, onu, isminin yanlış telaffuz edilmesi kadar sinirlendirir. Mutluluğu, "living in peace" ve sevdikleriyle beraber olmak diye tanımlayan ve ileride Political Science tahsili yapmak isteyen bu arkadaşımıza ömür boyu sonsuz başarılar dileriz.

Likes: Öğle teneffüslerirıde Zeynep ile "lndian" cılık oynamak, vlctory, Janis Joplin, bebekler.
Dislikes: Sözlüler, dolu geçen dersler, erken uyanmak.