Sevgi ile anıyoruz.
         


Yıllık Yazısı
 

Çetirı'ln her yürüdüğü yer Balin'e çıkar. Balin'in ayakta durmasını sağlayan değerli keselerdendir. Yaptığı espirilerle ve anlattığı fıkralarla sınıfımızı neşeye boğar. Çok çabuk sinirlenen bu arkadaşımız icabı halinde sınıfın gururunu kurtarır. Sadıkla sınıfın bir köşesinde kurdukları mani yarışmalarında dalma üstün çıkar. Lakabının çıt çıt olması onu fazla etkilemez ve bu lakabı kullanana güzel bir mani ile cevap verir.

Artvin'e olan aşkı ona kızları unutturmuştur. Bu seneki İzmlr macerası onu çok oyalamıştır. Volkan'ın arada sırada aşka gelip savurduğu tokatlar Çetin'e isabet etmesi onda sadece gülümseme yaratır. (Çünkü sıkar.) Arkadaşımız Kolejin Artvin ekibinde oynar ve Demirll bahçenin asli voleybol oyuncularındandır! Oyun kağıtları le arasında bir ilişki bulunan bu arkadaşımıza sonsuz şanslar dileriz.

Çetin ayrıca disiplin kurulunda siftahı yapan ilk talebelerden olma şansına da sahiptir. Disiplindeki efendi hareketleri sayesinde (!) sadece ufak bir "tekdlr"cik alarak kurtulmuştur. Siyah cekete olan düşkünlüğü ile Çetin bir çok hocalarla bu sebepten dolayı çok iyi geçinmektedir (!) Buna rağmen bu neşeli ve olağanüstü efendiliği lle tanıdığımız arkadaşımızı çok yüksek mevkilere layık görüyoruz.

Kendisine sonsuz başarı dileklerimizle.